Torba okolicznościowa

Torba okolicznościowa jest fantastycznym prezentem z okazji wyjątkowego święta osoby obdarowanej. Jest to miły i sympatyczny gest wyróżnienia lub docenienia czyjejś pracy lub pokazania, że się pamięta o rocznicach i świętach. Torba okolicznościowa może być wykonana z okazji dnia mamy, babci, dnia taty i dziadka a także na dzień nauczyciela, dzie...

Torba okolicznościowa jest fantastycznym prezentem z okazji wyjątkowego święta osoby obdarowanej. Jest to miły i sympatyczny gest wyróżnienia lub docenienia czyjejś pracy lub pokazania, że się pamięta o rocznicach i świętach. Torba okolicznościowa może być wykonana z okazji dnia mamy, babci, dnia taty i dziadka a także na dzień nauczyciela, dzień górnika czy hutnika czy innej profesji. Nie wszystkie święta są popularne. Niektóre obchodzi się w mniejszym gronie, ale to nie znaczy, że są mniej ważne. Torba okolicznościowa może też być spersonalizowanym opakowaniem na właściwy prezent. Zabawna jest kombinacja, gdy w torbie z nadrukiem znajduje się na przykład i bluza z nadrukiem, najlepiej tym samym.
Pomysłów na torbę okolicznościową może być tysiące. Na stronie znajdziesz gotowe propozycje, ale można stworzyć dowolną grafikę lub napis.

Więcej

Torba okolicznościowa Jest 97 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 97 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 97 elementów